Anti-aging aneb jak zpomalit stárnutí

Mladistvý a svěží vzhled je ta tam, pleť už není co bývala a i vás dostihly první známky stárnutí, které se podepsaly především na vaší pleti? Trápí vás vrásky, povadlá pleť a chtěli byste vypadat mladší a zpomalit stárnutí alespoň navenek? Pak to chce změnu životního stylu a zařadit do jídelníčku potraviny, které zpomalují stárnutí.
nalíčená dáma
Pro pleť působí blahodárně především čistá voda, proto ji preferujte před ostatními nápoji a dopřávejte si ji pravidelně. Doplníte tak potřebné tekutiny a vaše pleť získá mladistvější vzhled a bude více hydratovaná zevnitř. Na zpomalení stárnutí také perfektně fungují určité druhy potravin. Zařaďte tyto potraviny pravidelně do vašeho jídelníčku. Budete zdravější, cítit se fit, plni energie a pozitivně se to také podepíše na stavu vaší pleti a na vašem celkovém vzhledu.
Nenechte na sobě znát váš věk a zpomalte čas alespoň na venek s vhodnými potravinami, které zpestří váš jídelníček. Dopřávejte si ve vašem jídelníčku co nejčastěji tyto elixíry mládí a získejte mladistvější vzhled pleti.
Potraviny, které zpomalují stárnutí
·        Rajčata – chrání pokožku před UV zářením a škodlivými vlivy
·        Losos – zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky
·        Zakysané mléčné výrobky – pročišťují trávicí trakt
·        Borůvky – obsahují velké množství antioxidantů a vitamínu C
·        Zelený čaj – pomáhá omezovat tvorbu vrásek
·        Čokoláda s vysokým obsahem kakaa – obsahuje velké množství antioxidantů
·        Olivový olej – pro pružnou a hladkou pleť
·        Mandle a další ořechy – bohaté na vitamíny a minerální látky
·        A dále např. zázvor, červená řepa, citrusy a další
 žena s paprikami
Zařazením těchto „omlazujících“ potravin nejen zpomalíte vaše stárnutí, ale také prospějete vašemu tělo, a to nejen navenek, ale také zevnitř.  Zpomalte čas a stárněte pomaleji. Buďte krásní navenek i uvnitř.